Zywienie zbiorowe – Catering
—————————  strefa smaku —————————
Catering dla szkół, przedszkoli, domów opieki
Posiłki pracownicze, regeneracyjne
Przyjmujemy zlecenia na dostawy posiłków cateringowych w ramach żywienia zbiorowego. Zapraszamy do współpracy placówki oświatowe państwowe i prywatne (szkoły, przedszkola), placówki opiekuńcze, domy pomocy społecznej itp.
Catering dla szkół:
Nasze menu komponowane jest w taki sposób, by dostarczać dzieciom niezbędnych do prawidłowego rozwoju składników odżywczych przy uwzględnieniu dziennego zapotrzebowania energetycznego. W ofercie cateringu dla szkół i przedszkoli znajduje się całodzienne wyżywienie uwzględniające: śniadania, dwudaniowe zestawy obiadowe z kompotem i podwieczorki.
Wszystkie dania, desery i wypieki, które są oferowane w ramach cateringu dla szkół i przedszkoli przygotowujemy sami. Nie korzystamy z tzw. gotowców i półproduktów. Posiłki w naszych jadłospisach uwzględniają diety dla dzieci z alergiami pokarmowymi tj. bezmleczna, bezglutenowa, bez jajek itp. Oferowane przez naszą firmę potrawy nie zawierają szkodliwych dla dzieci konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaku.
Catering pracowniczy:
Kierujemy do Państwa również nasza ofertę w zakresie dostarczania posiłków regeneracyjnych oraz pracowniczych. Pełnowartościowy zestaw obiadowy można wybrać spośród wielu gotowych propozycji menu abonamentowego. Catering dowozimy do firm lub lokali wskazanych przez naszych klientów. 
Wybierając catering firmy Strefa Smaku mają Państwo gwarancję zdrowych i pełnowartościowych posiłków.
W celu stworzenia indywidualnej oferty prosimy o kontakt.